Advertising
COVID-19 lovește puternic spitalele ieșene! Trei cadre medicale de la Spitalul de Copii „Sf. Maria“ Iași, depistate infectate

COVID-19 lovește puternic spitalele ieșene! Trei cadre medicale de la Spitalul de Copii „Sf. Maria“ Iași, depistate infectate
Scris de Dan Nistor Publicat: 22 mai 2020, 17:16
Trei cadre medicale de la Spitalul de Copii „Sf. Maria” Iași au fost depistate pozitiv. Cele trei lucrează la Clinica III Pediatrie, secție care a fost închisă. De acolo, niciun pacient nu se externează și nici nu se mai pot face internări.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:49Un elicopter al gigantului saudit Aramco s-a prăbușit la vest de Ormuz. 14 oameni au murit
- 16:33Tragedie aviatică în Franța: 11 persoane au murit după prăbușirea unui avion de mici dimensiuni
- 14:26Marea Neagră a devenit turcoaz. Fenomenul, văzut din spațiu
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News

























