Accident rutier cu victime, pe o stradă din Iaşi
17 iul. 2019, 16:27
Actualizat: 17 iul. 2019, 16:27

accident_ambulanta_poza_buna_25779100
Articol scris de Scris de Alexandru Damian
Un accident rutier cu victime a avut loc miercuri după-amiază pe o stradă din municipiul Iaşi.
Potrivit poliţiştilor, doi pietoni au fost răniţi uşor, iar cinci autoturisme parcate au fost avariate. Din primele date reiese că şoferul unui microbuz ar fi pierdut controlul volanului pe strada Pictorului, din Iaşi.Un echipaj de Poliţie a mers la faţa locului şi efectuează cercetări, pentru a stabili care au fost cauzele producerii acestui accident.
Citește și:
- 11:45 - Realitatea PLUS a depus la Curtea de Apel acțiunea împotriva deciziei CNA. Avocat: Retragerea licenței era o chestie prestabilită înainte de ședință -VIDEO
- 11:40 - Armistițiul temporar calmează piețele. Petrolul se ieftinește puternic: este cea mai mare scădere din ultimii 6 ani
- 11:25 - Alexandra Păcuraru, despre decizia CNA de a închide Realitatea PLUS: „Nu mai există democrație când închid gura opoziției. Vom lupta cu fruntea sus!”
- 10:42 - Ștefăniță Avrămescu (AUR), despre închiderea Realitatea PLUS: „CNA-ul vrea o presă obedientă, dependentă, care să nu deranjeze și să nu pună întrebări”
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News










