Advertising
Al doilea ieșean decedat din cauza coronavirusului s-a infectat după ce a intrat încontact cu niște rude venite din Anglia

Al doilea ieșean decedat din cauza coronavirusului s-a infectat după ce a intrat încontact cu niște rude venite din Anglia
Scris de Dan Nistor Publicat: 1 apr. 2020, 06:22
A doua persoană din Iași care a decedat din cauza COVID-19 este un bărbat în vârstă de 69 de ani. Acesta a fost internat la Spitalul de Boli Infecțioase „Sf. Parascheva“ Iași.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News


























