Advertising
AMBASADORUL FRANȚEI: „ROMÂNIA A FOST ȚINTA UNUI ATAC HIBRID ÎN NOIEMBRIE”

AMBASADORUL FRANȚEI: „ROMÂNIA A FOST ȚINTA UNUI ATAC HIBRID ÎN NOIEMBRIE”
Scris de Realitatea de Iasi Publicat: 5 mar. 2025, 18:01
Nicolas Warnery, ambasadorul Franței la București, a declarat că România a fost cu certitudine victima unui atac hibrid în noiembrie 2024.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:26Au fost înregistrate primele victime ale caniculei
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News


























