Advertising
Coronavirus: DSP Iași anunță câte persoane sunt izolate la domiciliu în județul Iași

Coronavirus: DSP Iași anunță câte persoane sunt izolate la domiciliu în județul Iași
Scris de Dan Nistor Publicat: 17 mar. 2020, 12:58
La nivelul judeţului Iaşi, astăzi, Direcția de Sănătate Publică Iași anunță că se află izolate la domiciliu 767 de persoane, fără simptomatologie, iar 18 persoane au ieșit din perioada de 14 zile de autoizolare.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News


























