Advertising
Femeia de 64 de ani din Suceava, internată la Iaşi, a murit!

Femeia de 64 de ani din Suceava, internată la Iaşi, a murit!
Scris de Dan Nistor Publicat: 25 mar. 2020, 00:06
În această noapte, s-a înregistrat încă un deces din cauza coronavirusului în Spitalul de Boli Infecțioase „Sf. Parascheva“ Iași.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News


























