Advertising
INSP: Aproape 50% din infectările COVID-19 au fost la persoane vaccinate - De ce s-au îmbolnăvit. DOCUMENT

INSP: Aproape 50% din infectările COVID-19 au fost la persoane vaccinate - De ce s-au îmbolnăvit. DOCUMENT
Scris de Realitatea de Iasi Publicat: 17 mar. 2022, 08:03
Aproape 50% dintre persoanele infectate cu coronavirus în ultima săptămână în România erau vaccinate.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News


























