Advertising
Klaus Iohannis, după ședință de urgență la Cotroceni: Situația epidemiologică se agravează constant. Ne așteaptă o perioadă foarte dificilă

Klaus Iohannis, după ședință de urgență la Cotroceni: Situația epidemiologică se agravează constant. Ne așteaptă o perioadă foarte dificilă
Scris de Realitatea de Iasi Publicat: 27 oct. 2020, 18:29
Lupta se desfășoară pe două fronturi: prevenție și în spitale, unde pacienții au nevoie de îngrijire
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News


























