Advertising
Ministrul Cseke Attila: ”Problema României rămâne și după acest val: dacă rata de vaccinare nu creşte... noi vom fi expuşi în continuare”

Ministrul Cseke Attila: ”Problema României rămâne și după acest val: dacă rata de vaccinare nu creşte... noi vom fi expuşi în continuare”
Scris de Realitatea de Iasi Publicat: 20 oct. 2021, 09:25
Ministrul interimar al Sănătăţii - Cseke Attila spune că România nu a ajuns în vârful valului 4 al pandemiei. Oficialul este de părere că după trecerea acestui val patru, dacă rata de vaccinare nu creşte, vom fi expuşi și altor valuri.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:36Avertisment fără precedent al serviciilor Five Eyes: Inteligența artificială ar putea depăși securitatea cibernetică în câteva luni
- 08:18Incendiu la un centru pentru minori din Pașcani: un foișor a ars miercuri dimineață
- 08:09Incendiu la Palas Campus Iași. 50 de persoane evacuate după ce focul a izbucnit într-o cafenea
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News


























