Advertising
TÂRZIU: "FAC APEL LA INSTITUȚIILE STATULUI ȘI LA MASS-MEDIA SĂ NU PROVOACE ESCALADAREA TENSIUNILOR SOCIALE PE FONDUL CONTROVERSELOR LEGATE DE PRIMUL TUR AL ALEGERILOR”

TÂRZIU: "FAC APEL LA INSTITUȚIILE STATULUI ȘI LA MASS-MEDIA SĂ NU PROVOACE ESCALADAREA TENSIUNILOR SOCIALE PE FONDUL CONTROVERSELOR LEGATE DE PRIMUL TUR AL ALEGERILOR”
Scris de Realitatea de Iasi Publicat: 28 nov. 2024, 08:21
Claudiu Tîrziu, reprezentantul AUR, spune că dacă alegerile vor fi anulate România se va confrunta cu proteste de stradă fără precedent. Tîrziu spune că atâta vreme cât nu există suspiciuni de fraudare a alegerilor nu este firesc ca acestea să fie anulate.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:52Se schimbă regulile în fotbalul românesc! FRF a anunțat modificările care intră în vigoare din noul sezon
- 21:12Lionel Messi rescrie istoria! Record vechi de 96 de ani, egalat la Cupa Mondială
- 19:56Moment fără precedent în Ungaria! Televiziunea publică și-a întrerupt emisia și și-a cerut scuze pentru „minciunile din trecut”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News


























