Advertising
Teroare într-o comună din Bistrița-Năsăud! O femeie a fost ucisă de urs după ce a plecat să aducă vacile de la pășunat

urs
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 11 mai 2026, 17:48
Panică și revoltă într-o comună din județul Bistrița-Năsăud, după ce o femeie de 53 de ani a fost ucisă de un urs în timp ce mergea să aducă animalele de la pășunat. Localnicii sunt în stare de șoc și spun că trăiesc cu frică, mai ales că animalul ar fi atacat din nou chiar în aceeași zi.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 22:41Premierul desemnat, Adrian Veștea, la Realitatea Plus: „N-a fost chiar ușor să iau această decizie, mai ales că propunerea a venit destul de târziu”
- 22:22Rezultate Loto duminică, 14 iunie 2026. Reportul la Loto 6/49 a depășit suma de 6 milioane de euro
- 20:55Tensiuni la Geneva înainte de Summitul G7: Donald Trump și liderii lumii decid soarta economiei globale
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News


























