Uite ce a PĂŢIT un ieşean după ce a făcut SCANDAL!
13 iun. 2018, 05:00
Actualizat: 13 iun. 2018, 05:00

amenda
Articol scris de Scris de Alexandru Damian
Agen
ții din cadrul Secţiei
VI de
Poliţie Rurală Paşcani au acţionat
zilele trecute
pentru prevenirea infracţiunilor
ş
i
a
contravenţii
lor
. Au fost legitimate 55 de persoane, controlate 25 de maşini și verificate zece căruţe. De asemenea, au fost date 49 de amenzi, în cuantum de 14.725 de lei. Totodată, a fost constatată o infracțiune și a fost reținut un permis de conducere. De exemplu, un tânăr de 25 de ani, din comuna Ciohorăni, a fost amendat cu 500 de lei, deoarece, fiind în stare de ebrietate, a făcut scandal pe drumul public.
Citește și:
- 12:35 - Audiență record pentru Realitatea PLUS după decizia CNA: Rămânem alături de voi
- 11:45 - Realitatea PLUS a depus la Curtea de Apel acțiunea împotriva deciziei CNA. Avocat: Retragerea licenței era o chestie prestabilită înainte de ședință -VIDEO
- 11:40 - Armistițiul temporar calmează piețele. Petrolul se ieftinește puternic: este cea mai mare scădere din ultimii 6 ani
- 11:25 - Alexandra Păcuraru, despre decizia CNA de a închide Realitatea PLUS: „Nu mai există democrație când închid gura opoziției. Vom lupta cu fruntea sus!”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News










