Advertising
Un tânăr din Constanța, condamnat la 25 de ani de detenție pentru o crimă șocantă

instanță
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 2 iun. 2026, 17:25
Un bărbat din Constanța a fost condamnat, marți, la 25 de ani de închisoare, după ce și-a ucis mama într-un apartament din municipiu, în urma unui atac extrem de violent petrecut la începutul anului.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 22:41Premierul desemnat, Adrian Veștea, la Realitatea Plus: „N-a fost chiar ușor să iau această decizie, mai ales că propunerea a venit destul de târziu”
- 22:22Rezultate Loto duminică, 14 iunie 2026. Reportul la Loto 6/49 a depășit suma de 6 milioane de euro
- 20:55Tensiuni la Geneva înainte de Summitul G7: Donald Trump și liderii lumii decid soarta economiei globale
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News


























