Advertising
Vicepreședintele Agenției Naționale pentru Sport Gabriel Toncean: Avem nevoie de cât mai mult sport în școli

Vicepreședintele Agenției Naționale pentru Sport Gabriel Toncean: Avem nevoie de cât mai mult sport în școli
Scris de Realitatea de Iasi Publicat: 15 sept. 2023, 08:50
Gabriel Toncean, Vicepreședintele Agenției Naționale pentru Sport, a discutat despre sportul în școli cu președinta Comisiei de Integritate din cadrul Federației Internaționale a Sportului Școlar, doamna Sophie Bordet și cu președintele Federației Sportului Școlar și Universitar, domnul Constantin Căliman.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:26Au fost înregistrate primele victime ale caniculei
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News


























