Advertising
COVID-19, la Iași: 11 ieșeni au pierdut lupta cu coronavirus!

COVID-19, la Iași: 11 ieșeni au pierdut lupta cu coronavirus!
Scris de Dan Nistor Publicat: 31 mai 2020, 00:07
Potrivit datelor furnizate de Direcția de Sănătate Publică (DSP) Iași, 11 ieșeni au decedat din cauza COVID-19.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 07:39Caniculă sâmbătă în toată țara. 16 județe, sub avertizare Cod portocaliu / Duminică va fi Cod roșu
- 23:12Accident grav în Timișoara! Un taximetrist a intrat în plin într-un tramvai după o manevră interzisă
- 22:06Accident cu ATV în zona barajului Colibița. Salvamontiștii și echipajele SMURD intervin pentru salvarea unei persoane rănite
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News

























