Advertising
Era diabetică și a suferit un stop cardio-respirator. Medicii nu au mai putut-o salva

Era diabetică și a suferit un stop cardio-respirator. Medicii nu au mai putut-o salva
Scris de Dan Nistor Publicat: 18 dec. 2019, 06:25
O femeie de etnie romă din Iași a fost dusă de urgență la spital după ce a făcut stop cardio-respirator. În ciuda încercărilor medicilor, aceasta nu a mai putut fi salvată.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 23:12Accident grav în Timișoara! Un taximetrist a intrat în plin într-un tramvai după o manevră interzisă
- 22:06Accident cu ATV în zona barajului Colibița. Salvamontiștii și echipajele SMURD intervin pentru salvarea unei persoane rănite
- 20:01Pești morți în Crișul Repede, la ieșirea din Oradea. Temperaturile extreme și debitul scăzut al apei provoacă un nou semnal de alarmă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News


























