A furat haine dintr-un magazin din Iași

A furat haine dintr-un magazin din Iași
Polițiștii din cadrul Secției nr. 3 Poliție Iași au identificat o femeie, din mun. Iași, bănuită de comiterea infracțiunii de furt calificat.
Polițiștii din cadrul Secției nr. 3 Poliție Iași au identificat o femeie, din mun. Iași, bănuită de comiterea infracțiunii de furt calificat.
Din cercetările efectuate până în prezent, s-a constatat faptul că, la data de 20 noiembrie a.c., în timp ce s-ar fi aflat într-un magazin de pe raza municipiului Iași, aceasta ar fi sustras articole vestimentare, în valoare de aproape 900 lei.
La data de 23 noiembrie a.c., femeia bănuită de comiterea faptei a fost condusă la audieri.
În baza probatoriului administrat în cauză, la aceeași dată aceasta a fost reținută de polițiști pentru 24 de ore.
Ulterior, a fost prezentată Parchetului de pe lângă Judecătoria Iași, procurorul de caz dispunând plasarea sa sub control judiciar pentru 60 de zile.
Cercetările sunt continuate.
Sursa: Realitatea de Iasi
Citește și:
- 14:16 - Statul ne scoate la tablă ca să vadă tot cartierul cine a sărit peste plata impozitului
- 14:07 - Scandal pe Aeroportul Otopeni. O mamă acuză un tratament abuziv
- 14:03 - SURSE Văduva lui Gabriel Cotabiță, administrator la un salon de masaj unde se practica prostituția
- 13:19 - Zeci de familii, captive în propriile case după alunecările de teren
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News











