Advertising
Noi focare de COVID-19, la Iași: 12 angajați de la căminele de bătrâni, depistați pozitiv

Noi focare de COVID-19, la Iași: 12 angajați de la căminele de bătrâni, depistați pozitiv
Scris de Dan Nistor Publicat: 12 mai 2020, 05:19
Direcţia de Sănătate Publică Iaşi a desfăşurat la sfarşitul săptămânii trecute acţiunea de testare pentru depistarea COVID-19 a personalului din toate căminele pentru persoane vârstnice din judeţul Iaşi, din centrele sociale şi centrele rezidenţiale pentru persoane adulte aflate în dificultate.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News


























