RESTRICȚII DE TRAFIC PE AUTOSTRADA A1 BUCUREȘTI – PITEȘTI

RESTRICȚII DE TRAFIC PE AUTOSTRADA A1 BUCUREȘTI – PITEȘTI
Astăzi, până la ora 18.00, circulația va fi restricționată pe a doua bandă pe Autostrada A1 pe sensul Pitești - București, între kilometrii 106 și 104
Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Poliției Române informează că astăzi, până la ora 18.00, circulația va fi restricționată pe a doua bandă pe Autostrada A1 pe sensul Pitești - București, între kilometrii 106 și 104, pentru efectuarea lucrărilor de asfaltare.
Până la ora 11:00, traficul va fi restricționat pe prima bandă pe Autostrada A1 pe sensul București - Pitești, între kilometrii 104+500 metri – 105+500 metri, pentru aplicarea de marcaje rutiere.
Conducătorii auto sunt sfătuiți să circule cu viteză redusă în aceste zone, asigurându-se foarte bine înainte de schimbarea benzii de circulație, semnalizând din timp efectuarea acestei manevre.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:53 - Ultramaratonistul Adrian Șovea, lovit de o mașină în timpul cursei caritabile de 2.800 km
- 13:52 - Bogdan Hossu spulberă noua lege a salarizării. ”Sporurile pentru condițiile de muncă au scăzut” -VIDEO
- 13:24 - Cristian Mungiu a câștigat un premiu important la Cannes, cu filmul Fjord
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News














