Adrian Mihalcea, în pole-position să preia Politehnica Iaşi
27 dec. 2019, 06:25
Actualizat: 27 dec. 2019, 06:25

Adrian Mihalcea, în pole-position să preia Politehnica Iaşi
Articol scris de Scris de Dan Nistor
Fostul antrenor secund al echipei naţionale, Adrian Mihalcea, este în discuții să preia formația Politehncia Iași.
Fostul antrenor secund al echipei naţionale, Adrian Mihalcea, este în discuții să preia formația Politehncia Iași.
Tehnicianul este aşteptat la negocieri pentru a stabili ultimele detalii despre o eventuală colaborare.Pe lista conducerii ieșene se mai află și Vasile Miriuță, antrenor liber de contract după despărțirea de formația maghiară Kisvarda.Un alt nume vehiculat în Copou a fost și cel al lui Eugen Neagoe, tehnician care a mai trecut pe la Politehnica Iași și care și-a dat demisia de la FC Hermannstadt.
Citește și:
- 10:45 - Rică Răducanu, devastat de durere: ”S-a dus Mircică al meu. Să le povestiţi, tată, la toţi cine a fost Mircea Lucescu”
- 21:08 - A murit Mircea Lucescu. Cariera uriașă a celui mai titrat antrenor român
- 18:18 - Românii protestează pașnic, miercuri, în fața sediului CNA. Oamenii sunt revoltați de decizia de suspendare a licenței realitatea Plus
- 16:41 - Situație critică pentru Mircea Lucescu: medicii au descoperit AVC-uri și trombembolism pulmonar
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News











