Advertising
FCSB a învins-o pe Sepsi OSK Sfântu Gheorghe (1-0), în Superligă

FCSB a învins-o pe Sepsi OSK Sfântu Gheorghe (1-0), în Superligă
Scris de Realitatea de Iasi Publicat: 12 feb. 2024, 10:00
În tur, FCSB s-a impus cu scorul de 5-2
Citește și
- 11:29Surpriză în lotul FCSB: Florin Tănase a lipsit din cantonamentul din Olanda! Ce urmează pentru Lixandru
- 08:15Moment special pentru David Popovici la Vatican! Campionul României s-a întâlnit cu Papa Leon al XIV-lea și i-a oferit un cadou simbolic
- 17:30David Popovici, în audienţă la Papa Leon. ”Sportul este medicament pentru trup şi spirit”
- 12:20David Popovici revine în competiție! Va concura în trei probe la Trofeul „Sette Colli” de la Roma
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News


























