Advertising
Real Madrid a eliminat Manchester City din Liga Campionilor cu dublă victorie! Sporting a reușit remondata cu Bodo/Glimt și s-a calificat în sferturi

Real Madrid a eliminat Manchester City din Liga Campionilor cu dublă victorie! Sporting a reușit remondata cu Bodo/Glimt și s-a calificat în sferturi
Scris deRealitatea de Iasi
Publicat18 mar. 2026, 08:19
Sursărealitatea.net
Formaţiile Paris Saint-Germain, Arsenal Londra şi Real Madrid s-au calificat, marţi seară, în sferturile de finală ale Ligii Campionilor, ca urmare a rezultatelor din manşa secundă a optimilor.
Citește și
- 14:09„Trofeul Mihai Leu”. Spectacol de drone în memoria lui Mihai Leu, la startul super rally
- 13:46David Popovici, cel mai bun timp în seriile de la 100 m liber la Trofeul Settecolli
- 09:54Mesajul sfâșietor al unui fotbalist după cutremurul de 7,5 din Venezuela. Blocul în care soția și copiii lui locuiau s-a prăbușit
- 07:48Cupa Mondială 2026. La prima participare, Capul Verde merge neînvinsă în șaisprezecimi
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News

























