CĂLIN GEORGESCU, MESAJ CRUCIAL DUPĂ SCANDALUL DE CORUPȚIE DIN GUVERN

CĂLIN GEORGESCU, MESAJ CRUCIAL DUPĂ SCANDALUL DE CORUPȚIE DIN GUVERN
Realitatea.net și Realitatea PLUS transmit, în format LIVE TEXT și VIDEO, cele mai importante momente
Călin Georgescu a fost convocat din nou la poliție. Liderul suveraniștilor este sub control judiciar de jumătate de an, în timp ce corupții șpăgari ocupă funcții înalte în statul român și fără să fie cercetați.
Realitatea.net și Realitatea PLUS transmit, în format LIVE TEXT și VIDEO, cele mai importante momente
Avocații lui Călin Georgescu au contestat în instanță ultima amendă pe care a primit-o.
La secția de poliție unde va semna controlul judiciar sunt așteptați și susținătorii liderul suveranist, care se strâng în număr mare în fiecare săptămână, cu flori și steaguri.
Jandarmii au început deja să monteze garduri de protecție în fața secției de poliție.
Citește și:
- 19:43 - Atac fără precedent: lideri israelieni îl acuză pe Trump că „a fugit” din conflict
- 19:02 - Tragedie în Craiova: o fetiță de 4 ani a murit după ce i s-a făcut rău într-o mașină, în parcarea unui mall
- 18:25 - Urmărire ca-n filme în Gorj: copil de 14 ani la volan, încurajat de tată să fugă de poliție
- 17:44 - Victorie pentru Realitatea PLUS: Curtea de Apel București a decis să suspende decizia CNA prin care se ridică licența postului. Televiziunea Poporului NU se închide
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News











