Un bărbat a murit după ce a căzut cu tractorul într-un iaz

Un bărbat a murit după ce a căzut cu tractorul într-un iaz
În primă intervenție s-a deplasat EPA de la Podu Iloaiei cu 3 paramedici și SVSU Erbiceni.
Misiune degajare persoană care a căzut cu tractorul în iaz, în urmă cu aproximativ 24 de ore, în localitatea Erbiceni, com Erbiceni. Persoana era prinsă sub tractor, apa are 30 de cm.
În primă intervenție s-a deplasat EPA de la Podu Iloaiei cu 3 paramedici și SVSU Erbiceni. A fost anunțat IPJ, Serviciul criminalistic, se deplaseaza un echipaj ACPI + 5 subofițeri de la Detașamentul 2 Iași.
ACTUALIZARE. Apel la 112 a fost efectuat la ora 18.00 la Erbiceni: un bărbat de 40 de ani a fost găsit decedat de sotie în curtea locuinței celor doi, lângă un tractor. Din primele verificări a rezultat faptul că aseară, victima ar fi arat cu tractorul gradina din curte și, din neatentie, s-ar fi răsturnat cu tractorul într-un iaz de mici dimensiuni aflat în spatele curtii.
S-a intocmit dosar penal pentru ucidere din culpa.
Sursa: Realitatea de Iasi
Citește și:
- 08:21 - CNAB: Traficul aerian se desfășoară în condiții de iarnă, conform programului de zbor
- 08:15 - CNAIR: Nu mai sunt sectoare de drum închise sau restricționate din cauza condițiilor meteorologice
- 08:02 - Trafic de coșmar spre Vama Giurgiu. Coloana de vehicule de pe DN5 măsoară 14 kilometri
- 07:55 - Sistemul RO-Alert devine „mai prietenos”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News









_4f88515c25_a3b9209761.webp)

