Advertising
ȘOCANT: A vrut să îi scoată ochii cu furca, pe motiv că se uită la nevasta lui!
21 mai 2019, 14:19

Neuro
Articol scris de Scris de Alexandru Damian
Un bărbat în vârstă de 60 de ani, Adrian A., din localitatea ieșeană Crucea, a ajuns marți la spital, după un conflict cu un vecin.
Medicii ieșeni au precizat că bărbatul ar fi intrat într-un conflict verbal mai întâi cu vecinul său, acesta din urmă reproșându-i că "îi făcea ochi dulci nevestei" sale.Potrivit propriilor declarații, din acest motiv, vecinul ar fi încercat să îi scoată ochii, la propriu, cu o furcă.
"Pacientul prezenta două plăgi penetrante palpebral ochiul stâng. Acesta a fost investigat în Unitatea de Primire a Urgențelor, după care a fost dirijat către Spitalul de Neurochirurgie"
, a declarat marți prof.univ.dr. Diana Cimpoeșu, coordonatoarea UPU-SMURD Iași.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:52 - Bogdan Hossu spulberă noua lege a salarizării. ”Sporurile pentru condițiile de muncă au scăzut” -VIDEO
- 13:24 - Cristian Mungiu a câștigat un premiu important la Cannes, cu filmul Fjord
- 11:27 - Trei coliere de aur de peste 300 de grame şi vechi de 3000 de ani, descoperite în Prahova
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News














