Advertising
Tragedie în Constanța: o femeie a murit după ce a căzut de la etaj. Poliția a deschis o anchetă

Tragedie în Constanța: o femeie a murit după ce a căzut de la etaj. Poliția a deschis o anchetă
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 17 mar. 2026, 16:07
O femeie și-a pierdut viața după ce ar fi căzut de la un etaj superior al unui bloc din cartierul Tomis Nord, în Constanța. Polițiștii au deschis o anchetă pentru a stabili exact ce s-a întâmplat.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:49Un elicopter al gigantului saudit Aramco s-a prăbușit la vest de Ormuz. 14 oameni au murit
- 16:33Tragedie aviatică în Franța: 11 persoane au murit după prăbușirea unui avion de mici dimensiuni
- 14:26Marea Neagră a devenit turcoaz. Fenomenul, văzut din spațiu
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Iasi și pe Google News

























